Pudrové/Pastel linky

Je Vaším snem vypadat upraveně v každém okamžiku, dokonce i po ránu, při sportu, v sauně či na dovolené po plavání?

Vhodný pro každého, ať už jako náhrada za své každodenní líčení. Nebo také jako podklad pro líčení denní či večerní, kdy vás trvalé líčení neomezí v používání vašich oblíbených líčidel,  zatímco po ránu či u sportovních nebo jiných aktivit budete mít jistotu, že vaše rty vypadají svěže a upraveně.

Mikropigmentace nebo Permanentní make-up?

Na rozdíl od permanentního make-upu se barvivo při mikropigmentaci naší metodou, se aplikuje pouze do vrchní vrstvy kůže a je třeba ho po 2 letech obnovit, jinak zcela vymizí. Díky tomu můžete svůj vzhled po několika letech změnit. Také se nemůže stát, že by došlo k nežádoucí změně barvy pigmentu

Veškeré použité materiály jsou jednorázové a atestované, používané pigmenty splňují nové nejpřísnější předpisy EU, samozřejmostí je 100% hygienický standard. Barevné pigmenty francouzské značky Biotic Phocea "www.biotic-shop.com" jsou minerálního původu a nezpůsobují alergie nebo časem změnu barvy obočí. Tetovací stroj německé značky Cheyenne spolu s napájecím zdrojem jsou certifikovány jako zdravotnický prostředek. Cartrige jsou vyrobené z lékařského plastu značky Lexan a též certifikované jako zdravotnický produkt.

Můžeme také provést korekci staršího nebo nesprávně provedeného permanentního make-upu.

Těšíme se na Vás!

Cena: 6500 kč  Pro rezervaci termínu je potřeba uhradit částku 500,- na účet firmy.

Číslo účtu je: 207325291/0600. Zálohu je potřeba uhradit do 5-ti dnů po rezervaci. Pokud záloha na proceduru nepřijde, termín se uvolňuje dalším zájemcům. V případě zrušení termínu Vám propadá částka 500,-       Variabilní symbol: vaše telefonní číslo.